הכירו אותנו

ד"ר אמודי וד"ר ויטמן - מרפאה לכירורגית פה, שיניים ולסתות

מטרת המרפאה

מרפאתנו מציעה קשת רחבה של טיפולי פה ולסתות. אבני הדרך המרכזיים המובילים את הטיפול במרפאתנו הינם מקצועיות ללא פשרות ויחס אישי ואדיב לאורך כל זמן הטיפול ולאחריו.

הטיפולים מבוצעים על ידי רופאים מומחים בכירורגית פה ולסת עם מירב הנסיון והמקצעיות בתחום זה.

הכירו את הרופאים

ד"ר אמודי עומרי (מימין) – סגן מנהל מחלקת פה ולסת במרכז רפואי רמב”ם. ד”ר אמודי הינו מרצה בטכניון בפקולטה לרפואה. התמחות בכירורגיית פנים ולסתות בבית חולים רמב”ם. בעל תת-התמחות בעיוותי פנים בילדים, מאוניברסיטת צפון קרולינה, ארה”ב. מבצע ניתוחי חיך ושפה שסועים בהתנדבות בכל העולם במסגרת ארגון- Operation smile.

ד"ר וייטמן אפי (משמאל) – רופא בכיר במחלקת פה ולסת בבית החולים שערי-צדק. התמחות בכירורגיית פנים ולסתות בבית החולים רמב"ם. דוקטור למחקר רפואי מהאוניברסיטה העברית.

השירות שאנו מעניקים תחום ניתוחי הפנים והלסתות כולל בתוכו מגוון רחב של טיפולים וניתוחים:

כירורגית חלל הפה – עקירות שיניים כירורגיות עקירות שיני בינה כלואות. שימת דגש על עקירות א-טראומתיות, השתלות עצם, הרמת סינוס וחשיפת שיניים לצורך אורתודונטיה- קישור למאמר

מומים מולדים – תחום רחב זה כולל חיך ושפה שסועים בין יתר המומים המערבים את אזור הפנים. התחום זה מתבצעים ייעוצים טיפולים ומעקבים תוך טיפול בכל האספקטים הנלווים בתחום.

ניתוחים אורתוכירורגים – במקרה של יחס לא תקין אסתטית או פונקציונלית של הפנים והלסת, ניתן לבצע על ידינו ניתוחים לתיקון עמדת הלסתות מה שגורם לשינוי מבנה הפנים ומראה אסטתי תקין.

נגעים מחלות ופתולוגיות חלל הפה – ביצוע ביופסיות, אבחון טיפול וייעוץ בנגעי חלל הפה. מרפאתנו נותנת ליווי הדוק למטופלים החל משלב האבחון ולאורך כל הטיפול הנדרש.

בנוסף לטיפולי חלל הפה, מרפאתנו מציעה ייעוץ וליווי במגוון רחב של נושאים כגון- ניתוחי פנים- ניתוחי אורתוגנטיה, מומים מולדים וגידולי חלל הפה.

אז למה אתם מחכים?

התקשרו אלינו לקליניקה או שלחו לנו הודעה בטופס צור קשר ואנו נחזור אליכם במידי!

Call Now Buttonחייג